Сталевий ключ до кілець для кіс, оцинкований
SKU
5018
| Другий код | 5018 |
|---|---|
| Старий код SKU | 10-5281 |
| Код постачальника | 5018 |
| Основний EAN-13 | 9002967001732 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82041100 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/300 |
| Чиста ширина продукту | 0.6 cm |
| Чиста висота продукту | 0.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.028 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
