Сталевий овальний кілок з металевим вушком, 106 см, 11 × 5 мм, 10 шт., Kerbl
SKU
441455
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Код постачальника | 441455 |
| Основний EAN-13 | 4018653095034 |
| Загальна довжина | 106 см |
| Другий код | 441455 |
| Тип стовпчиків | Метал |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 11.5 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 0.39 kg |
| Код CN | 73269098 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/30/720 |
