Станція для дезінсекції з харчовою приманкою для мух, підвісна/підлогова, Kerbl
SKU
299835
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299835 |
| Старий код SKU | 12-0247 |
| Код постачальника | 299835 |
| Основний EAN-13 | 4018653984680 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Глибина | 16.2 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/36/360 |
| Чиста ширина продукту | 16.8 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.165 kg |
| Ширина коробки | 17 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 1.98 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
