Станція для приманки мишей Jerry, 22 х 13,7 х 7,6 см, Kerbl
SKU
299610
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299610 |
| Старий код SKU | 11-4382 |
| Основний EAN-13 | 4018653938140 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 299610 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Węgry |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15/720 |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.23 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Ширина коробки | 40.5 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 40.5 cm |
| Вага коробки | 4.832 kg |
