Станція для приманки щурів Tom, 29,4 х 21,6 х 10,6 см, Kerbl
SKU
299609
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299609 |
| Старий код SKU | 11-4381 |
| Основний EAN-13 | 4018653938133 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 299609 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Węgry |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/192 |
| Чиста ширина продукту | 21.5 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.496 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
| Висота коробки | 51 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 5.952 kg |
