Станція для приманки з вбудованою пасткою для щурів, 23 x 18,2 x 10,3 см, Kerbl
SKU
299446
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299446 |
| Країна походження | Węgry |
| Основний EAN-13 | 4018653281307 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/384 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 299446 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.41 kg |
| Старий код SKU | 12-7094 |
| Висота коробки | 54 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 5.28 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 10.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.412 kg |
| Чиста ширина продукту | 18.2 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
