Стеганый жилет для собак Charmonix, 45 см, розмір L, сірий/неоново-жовтий, Kerbl
SKU
80661
- модне стьобане пальто для холодних днів;
- водонепроникне та вітрозахисне;
- двостороннє, завдяки чому може використовуватися у 2 кольорах;
- гумові шви на шиї, штанині та животі забезпечують оптимальну посадку;
- з блискавкою на спині, завдяки чому одягання та знімання швидкі та легкі;
- з отворами для кріплення повідка;
- матеріал: 100% поліестер.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80661 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653995594 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 42 cm - 50 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Artykuł dostępny od września 2019! |
| Код постачальника | 80661 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Окружність талії [см] | 64 cm - 74 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/200 |
| Чиста ширина продукту | 29 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.24 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
