Акушерський гак для свиней, 54 см, Kerbl
SKU
22310
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22310 |
| Старий код SKU | 02-0058 |
| Код постачальника | 22310 |
| Основний EAN-13 | 4018653223109 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 8.1 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 64 cm |
| Чиста вага продукту | 0.108 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
