Гумова нагрівальна пластина для поїлок для дрібних тварин і птахів, 24 х 24 х 0,7 см, Kerbl
SKU
70239
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70239 |
| Код постачальника | 70239 |
| Основний EAN-13 | 4018653912539 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84198998 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Gumowa płyta grzejna 24 x 24 x 0,7 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Потужність [Вт] | 18 W |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/180 |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 0.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.75 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 7.5 kg |
| Маса нетто | 0.75 kg |
