Набір для лікування копит Technovit, 4 комплекти, Kerbl
SKU
16153
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16153 |
| Старий код SKU | 01-2777 |
| Код постачальника | 16153 |
| Основний EAN-13 | 5902385824866 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39061000 |
| Країна походження | Rumunia |
| Виробник | Kulzer GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/54/216 |
| Чиста ширина продукту | 0.9 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.22 kg |
| Ширина коробки | 59 cm |
| Висота коробки | 60 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 11.88 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
