Граблі-вила для прибирання стійла EcoFork, без держака, сині, Kerbl
SKU
326053
- вилка для лотка абсолютно нової форми та конструкції
- виготовлена з майже неруйнівного пластику
- з 16 дуже гнучкими та посиленими ззаду зубцями
- розміри вилки 38 x 30 см
- також доступна з легкою та міцною металевою ручкою, включаючи нековзну ручку D.
- також підходить для телескопічної алюмінієвої штанги 32809 або фіксованої алюмінієвої штанги 323477
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | королівський синій |
| Другий код | 326053 |
| Основний EAN-13 | 4018653913369 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 326053 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Izrael |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/560 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 80 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 20 kg |
