Фільтр для питного фонтанчика, 3-рівневий, 4 шт, Kerbl
SKU
80894
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80894 |
| Код постачальника | 80894 |
| Код CN | 84219990 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/960 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.189 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
| Висота коробки | 13.5 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 3.78 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
