Скребок для води та гною, з отвором для держака, сталевий, 30 см, Kerbl
SKU
291285
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291285 |
| Старий код SKU | 10-5500 |
| Код постачальника | 291285 |
| Основний EAN-13 | 4018653056936 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/400 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.898 kg |
| Маса нетто | 0.9 kg |
