Стовпчик для дряпання, сизалевий, 9 х 30 см, Kerbl
SKU
83048
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83048 |
| Код постачальника | 83048 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653830482 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/240 |
| Чиста ширина продукту | 8.6 cm |
| Чиста висота продукту | 8.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.57 kg |
| Маса нетто | 0.57 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 11.4 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
