Стовпчик для сітки, 106 см, сірий, подвійний штир, Kerbl
SKU
292401
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653242384 |
| Колір виробника | сірий |
| Другий код | 292401 |
| Старий код SKU | 11-5031 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 0.28 kg |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/1000 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 121 cm |
| Чиста вага продукту | 0.283 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 130 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 14.17 kg |
