Стовпчик сизалевий для кігтеточки для кота, 9 х 50 см, Kerbl
SKU
84096
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84096 |
| Код постачальника | 84096 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653840962 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/160 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 0.45 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 9 kg |
| Ширина коробки | 48 cm |
