Стрічка для електроогорожі PLATINUM LINE, 200 м х 38 мм, біло-зелена, AKO
SKU
441535
| Марка | AKO |
|---|---|
| Другий код | 441535 |
| Код постачальника | 441535 |
| Тип провідника | Стрічка |
| Колір виробника | зелений/білий |
| Довжина провідника | 200 м |
| Ширина/Діаметр провідника | 38 мм |
| Опір (Ом/м) | 0.13 Ω |
| Кількість проводів | 10 |
| Ніро провід | 6 x 0,2 mm |
| Луджений мідний провід | 4 x 0,2 mm |
| Макс. рекомендована довжина огорожі | 15 km |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653074244 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73262000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/56 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 4.08 kg |
