Стрічка для огорож PlatinumLine, 200 м х 20 мм, біло-синя, AKO
SKU
442821
| Марка | AKO |
|---|---|
| Другий код | 442821 |
| Тип провідника | Стрічка |
| Колір виробника | синій/білий |
| Довжина провідника | 200 м |
| Ширина/Діаметр провідника | 20 мм |
| Опір (Ом/м) | 0.11 Ω |
| Кількість проводів | 6 |
| Ніро провід | 3 x 0,2 mm |
| Луджений мідний провід | 3 x 0,25 mm |
| Макс. рекомендована довжина огорожі | 18 km |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653378311 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73262000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/144 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 1.9 kg |
