Стрічкова завіса з ПВХ, 25 м х 20 см х 2 мм, Kerbl
SKU
291156
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291156 |
| Старий код SKU | 10-5994 |
| Код постачальника | 291156 |
| Основний EAN-13 | 4018653921876 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36 |
| Чиста ширина продукту | 32 cm |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 13.3 kg |
| Маса нетто | 13.3 kg |
