Стулка для дверцят 80866, Kerbl
SKU
80878
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80878 |
| Код постачальника | 80878 |
| Колір виробника | білий |
| Основний EAN-13 | 4018653926888 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Klapka wymienna |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/240 |
| Чиста ширина продукту | 17.9 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Ширина коробки | 26.2 cm |
| Висота коробки | 25.8 cm |
| довжина коробки | 37.5 cm |
| Вага коробки | 0.895 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
