Стулка для дверцят 80877, 80878, Kerbl
SKU
80887
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80887 |
| Код постачальника | 80887 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 391 mm |
| Внутрішня висота | 318 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653926918 |
| Додаткова інформація | Klapka wymienna |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/60 |
| Чиста ширина продукту | 32.4 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.287 kg |
| Маса нетто | 0.29 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 6.042 kg |
| Ширина коробки | 32.6 cm |
