Стулка для дверцят для котів Cat Mate, Kerbl
SKU
80868
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80868 |
| Код постачальника | 80868 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653928875 |
| Додаткова інформація | Klapka wymienna do 80869 i 80870 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.099 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 18 cm |
| Вага коробки | 0.99 kg |
| Ширина коробки | 17.5 cm |
