Сумка для ласощів для собак, 500 мл, Kerbl
SKU
83608
- 100% поліамід
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83608 |
| Код постачальника | 83608 |
| Код CN | 42029298 |
| Основний EAN-13 | 4018653836088 |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Діаметр | 12 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/1152 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 48.5 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 8.64 kg |
| Ширина коробки | 50 cm |
