Сумка для зберігання щіток, 27 x 22 x 22 см, антрацитово-фісташкова, Kerbl
SKU
81488
- для зберігання іграшок та предметів догляду
- підходить для подорожей та дому
- стійкий до забруднень, легко чиститься, міцний матеріал
- з 6 зовнішніми кишенями, що забезпечують багато місця для зберігання
- практичний та зручний завдяки ременю для перенесення
- антрацитовий/фісташковий
- без вмісту
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81488 |
| Код постачальника | 81488 |
| Колір виробника | антрацит/фісташковий |
| Код CN | 42029298 |
| Основний EAN-13 | 4018653066997 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | Коней |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.42 kg |
| Маса нетто | 0.42 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 67 cm |
| Вага коробки | 8 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
