Сумка-переноска для собак Casual, 41 x 28 x 29 см, Kerbl
SKU
80578
- універсальна сумка
- відкривається спереду і зверху
- знімна підкладка з штучного хутра (можна прати при 30 ° C) для кращого комфорту тварини
- високоякісні та стійкі до подряпин вставки з сітки забезпечують прозорість і хорошу циркуляцію повітря
- регульований короткий повідець запобігає вистрибуванню
- з відстібним і плавно регульованим плечовим ременем і простим верхнім тримачем
- з 2 окремими кишенями для аксесуарів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80578 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653140925 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42029298 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80578 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/160 |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 0.955 kg |
| Маса нетто | 0.96 kg |
| Чиста ширина продукту | 32 cm |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 9.55 kg |
