Сумка-переноска для собак Casual, 52 х 31 х 31 см, Kerbl
SKU
80579
- універсальна сумка
- відкривається спереду і зверху
- знімна підкладка з штучного хутра (можна прати при 30°C) для більшого комфорту улюбленця
- високоякісні та стійкі до подряпин сітчасті вставки забезпечують прозорість і хорошу циркуляцію повітря.
- регульований короткий повідець запобігає стрибкам
- зі знімним і безступінчасто регульованим плечовим ременем і прямою ручкою зверху.
- з 2 окремими кишенями для аксесуарів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80579 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653140949 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42029298 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80579 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 52.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.21 kg |
| Маса нетто | 1.21 kg |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Ширина коробки | 48 cm |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 12.1 kg |
