Сумка-переноска для собак Vacation, 31 х 24 х 38 см, сіро-блакитна, Kerbl
SKU
80566
- ідеально підходить для прогулянок і поїздок
- м'які, ергономічні лямки з плавним регулюванням
- з поясним ременем для оптимальної посадки і фіксації
- виготовлений з міцної і миється тканини Оксфорд.
- знімний плюшевий килимок, наволочку можна прати при 30°C.
- посилена задня частина, що забезпечує високий комфорт при носінні
- сітчасті елементи, що забезпечують оптимальну циркуляцію повітря
- з регульованим коротким повідком
- з додатковою кишенею для зберігання
- верхній отвір регулюється тунельним шнурком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80566 |
| Колір виробника | синій/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653254912 |
| Код CN | 42029298 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80566 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/160 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 0.743 kg |
| Маса нетто | 0.74 kg |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 65 cm |
| Вага коробки | 14.86 kg |
