Сумка-переноска для собак Vacation, 38 х 25 х 25 см, сіро-блакитна, Kerbl
SKU
80569
- швидке та просте встановлення на кермо велосипеда
- світловідбиваючі смуги для більшої безпеки
- з кишенями та відділеннями, що служать місцями для зберігання речей
- м'який край підвищує комфорт використання
- посилена опорна пластина
- виготовлений з міцної та миючої тканини Оксфорд.
- знімний плюшевий килимок, наволочку можна прати при 30°C.
- з регульованим коротким повідком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80569 |
| Колір виробника | сірий/синій |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653254943 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42029298 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80569 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/96 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 1.355 kg |
| Маса нетто | 1.36 kg |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 64 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 10.84 kg |
