Сумка-переноска для собак Vacation, 43 х 24 х 30 см, сіро-блакитна, Kerbl
SKU
80571
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80571 |
| Колір виробника | синій/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653254967 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42029298 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80571 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 1.181 kg |
| Маса нетто | 1.18 kg |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 12.76 kg |
