Сумка з набором аксесуарів для коня, чорна/червона, Covalliero
SKU
3210362
- приваблива спортивна сумка з аксесуарами для чищення та догляду за вашою конем
- м'які плечові ремені з м'якою підкладкою для максимального комфорту
- включаючи великий зовнішній кишеню на блискавці та внутрішню кишеню для інструментів
- 100% поліестер
Зміст:
- пластикова гребінець для гриви,
- гребінець для гриви,
- кінська щітка
- ковш
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Колір виробника | червоний |
| Другий код | 3210362 |
| Основний EAN-13 | 4018653956526 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3210362 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 48 cm |
| Чиста вага продукту | 0.621 kg |
| Маса нетто | 0.62 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 61.5 cm |
| Вага коробки | 6.945 kg |
