Светловідбиваючий нашийник для кота, з дзвіночком, 10 мм, червоний, Kerbl
SKU
82643
- з дзвіночком і безпечною застібкою
- ширина: 10 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82643 |
| Колір виробника | червоний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653826430 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82643 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/576/2304 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.015 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 10.059 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
