Светр для собак Lillehammer, 35 см, розмір S, сірий, Kerbl
SKU
81404
- обхват шиї: < 24 см
- обхват талії: < 44 см
- у модному скандинавському стилі
- виконаний з трикотажу
- еластичний матеріал підлаштовується під форму тіла
- манжети на задніх лапах
- 100% акрил
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81404 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653067154 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 24 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81404 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Окружність талії [см] | 44 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 7.2 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
