Світильник LED HiLED Farmer 200 Вт, Kerbl
SKU
345912
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 345912 |
| Код постачальника | 345912 |
| Основний EAN-13 | 4018653337110 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85395200 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | 200 W, 32 000 lumenów, temp. światła 5700 K |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Потужність [Вт] | 200 W |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36 |
| Маса нетто | 3.3 kg |
Attachments and documentation
