Світлодіодна лампа MultiLED Farmer 300 W, Kerbl
SKU
345971
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 345971 |
| Код постачальника | 345971 |
| Основний EAN-13 | 4018653337240 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85395200 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | moc 300W, 48 000 lumenów, temp. światła 5700 K |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Потужність [Вт] | 300 W |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24 |
| Маса нетто | 10.6 kg |
Attachments and documentation
