Світлодіодний нашийник для собак LED Maxi Safe, 65 см х 25 мм, зелений, Kerbl
SKU
80258
- підходить для довгошерстих собак
- два режими миготіння: швидко/повільно або світиться постійним світлом
- зарядка акумулятора через USB-кабель
- водонепроникна
- видимість до 500 м
- можливість індивідуального вкорочення, макс. обхват шиї собаки 65 см
- з USB-кабелем
Після повної зарядки нашийник світиться:
- 2 години з постійним світлом
- 3 години з швидким миготінням
- 4 години з повільним миготінням
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80258 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653944776 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 85318070 |
| Окружність шиї | 65 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80258 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/48/192 |
| Чиста ширина продукту | 20.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 22.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.123 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 43 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 7.149 kg |
| Ширина коробки | 44 cm |