Світлодіодний силіконовий світловідбивач для повідка або шлейки, 8 х 3 см, рожевий, Kerbl
SKU
80261
- два режими миготіння: швидкий/повільний або постійне світло
- водонепроникний
- гнучка, гнучка застібка
- близько 100 годин роботи
- видимість до 500 м
- включає батарею
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80261 |
| Колір виробника | червоний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653944806 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 85318070 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80261 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 6.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.014 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Висота коробки | 8.5 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 0.168 kg |
| Ширина коробки | 13 cm |
