Світлодіодний силіконовий світловідбивач для повідка або шлейки, 8 х 3 см, жовтий, Kerbl
SKU
80260
- два режими миготіння: швидкий/повільний або постійне світло
- водонепроникний
- гнучка, гнучка застібка
- близько 100 годин роботи
- видимість до 500 м
- включає батарею
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80260 |
| Колір виробника | жовтий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653944790 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 85318070 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80260 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.023 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 7.5 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 0.317 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
