Світловідбиваючий набір для кота, нашийник, шлейка та повідець, нейлоновий
SKU
83785
- нашийник, шлейка і повідець (120 мм x 10 мм)
- з нейлону
- світловідбиваючі
- застібки-засувки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83785 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653837856 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83785 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.072 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 5.184 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
