Температурна вирівнювальна пружина, 435 х 43 мм, оцинкована, Kerbl
SKU
44704
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653447048 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 44704 |
| Код постачальника | 44704 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 0.65 kg |
| Код CN | 73202020 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/1000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-4263 |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 13 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 0.65 kg |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
