Теплопровід проти замерзання, 3 м, 24В/30Вт, Kerbl
SKU
223581
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223581 |
| Старий код SKU | 10-2415 |
| Код постачальника | 223581 |
| Основний EAN-13 | 4018653045244 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85168080 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/720 |
| Чиста ширина продукту | 30.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 33.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.384 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 18 kg |
| Маса нетто | 0.38 kg |
