Термоізоляційний чохол для пляшок-поїлок 500 мл, 22 х 6,5 см, Kerbl
SKU
82737
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82737 |
| Код постачальника | 82737 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653827376 |
| Додаткова інформація | do butelki do pojenia 500 ml |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Діаметр | 6.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/1440 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.064 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 4.186 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
