Термозахисний чохол для поїлки-пляшки Classic 320 мл, 14 см, Kerbl
SKU
81789
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81789 |
| Код постачальника | 81789 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 5021689172203 |
| Додаткова інформація | na butelki 320 ml 81769 i 83186 |
| Діаметр | 5.5 cm |
| Виробник | Caldex Holdings Limited |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48/1440 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 23 cm |
| Чиста довжина продукту | 3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.035 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 46.5 cm |
| Вага коробки | 1.68 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
