Термозахисний чохол для поїлки-пляшки Classic 600 мл, 17 см, Kerbl
SKU
81790
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81790 |
| Код постачальника | 81790 |
| Основний EAN-13 | 5021689172302 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079010 |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 6.5 cm |
| Додаткова інформація | na butelki 600 ml 81770 i 83187 |
| Виробник | Caldex Holdings Limited |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48/1440 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 27 cm |
| Чиста довжина продукту | 3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 2.4 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
