Трав'яний тунель для гризунів, 14,5 х 25 см, 300 г, Kerbl
SKU
82877
- з зернами та пелюстками квітів
- наповнений сіном
- тунель S можна з'єднати з кутовим трав'яним тунелем: 82875
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82877 |
| Код постачальника | 82877 |
| Основний EAN-13 | 4018653828779 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 23099041 |
| Країна походження | Niemcy |
| Діаметр | 14.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/315 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.354 kg |
| Маса нетто | 0.35 kg |
