Трав'яний тунель для гризунів, 7 х 19 см, 100 г, Kerbl
SKU
82876
- з зернами та пелюстками квітів
- наповнений сіном
- тунель S можна з'єднати з кутовим трав'яним тунелем: 82875
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82876 |
| Код постачальника | 82876 |
| Основний EAN-13 | 4018653828762 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 23099041 |
| Країна походження | Niemcy |
| Діаметр | 7 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/30/600 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.131 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 3.93 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
