Трава для гризунів, для вирощування, 100 г, Kerbl
SKU
83199
- спеціальна суміш вівса, пшениці та ячменю для самостійного вирощування
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83199 |
| Код постачальника | 83199 |
| Код CN | 10031000 |
| Основний EAN-13 | 4018653831991 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1560 |
| Чиста ширина продукту | 14.6 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.133 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 1.596 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
