Тренувальний повідець для собак Anti-slip, 10 м х 20 мм, чорний, Kerbl
SKU
81045
- гумова для кращого зчеплення
- стійка до пошкоджень
- пристосована для використання в дощові дні
- хромовані пряжки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81045 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653067277 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81045 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/35 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.393 kg |
| Маса нетто | 0.39 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 66 cm |
| Вага коробки | 19.65 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
