Тренувальний повідець для собак Anti-slip, 5 м х 20 мм, чорний, Kerbl
SKU
81044
ідеально підходить для відстеження - відсутність петлі на зап'ясті запобігає зачепленню повідка резинова для кращого захоплення стійка до пошкоджень підходить для використання в дощові дні хромовані пряжки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81044 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653067260 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81044 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/50/900 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.226 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 27.5 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 12.244 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
