Тренувальний повідець для собак Easy Care, з карабіном, 10 м х 20 мм, неоново-жовтий, Kerbl
SKU
81101
- ремінь в ПВХ оболонці
- сатинові пряжки з бронзи
- водонепроникний, висока міцність на розрив, легкий в очищенні
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81101 |
| Колір виробника | неоново-жовтий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653943670 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81101 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/20 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.622 kg |
| Маса нетто | 0.62 kg |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 12.44 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
