Тренувальний повідець для собак Lima, 200 см х 25 мм, чорний-синій, Kerbl
SKU
80099
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80099 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653388556 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80099 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/40 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.318 kg |
| Маса нетто | 0.32 kg |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 75 cm |
| Вага коробки | 6.63 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
